Центр народних та нетрадиційних методів діагностики, лікування та реабілітації

13143, Житомирская обл., Любарський р-н., Гринівці (хутір Карань), вул. Трофімова, 4

Невиліковних хвороб не буває, є невиліковні хворі

Садиба знаходиться в мальовничому куточку Житомирщини, біля річки Случ. Річка заходить тихим потоком, створюючи прекрасні можливості порибалити або поспостерігати за дикими птахами – водяться тут білі чаплі, лелеки, дикі качки. Також в сесон полювання є можливості і мисливцям спробувати щастя з пернатими чи з пушним звіром: зайцем чи лисицею.

Недалеко від садиби розкинулось чисте плесо природного озера з джерельною прозорою водою, що так і кличе у свої обійми. Спокій, тиша та прекрасні пейзажі, що зустрінуть Вас у нашій садибі,можливість рибалки та «тихого» полювання допоможуть позбутись стресів, зняти втому та напруження, відновити своє здоров׳я. Сама природа налаштовує на пошук внутрішньої гармонії, а місця сили вдихнуть у Вас нові сили до повсякденних обов᾽язків, Ви повернетесь додому відпочившими , оновленими.

В господарів є коза, можна при бажанні подоїти, попити корисне молоко. Харчування - вирощеними на своєму городі продуктами, екологічно чисте. Проживання в затишних 2-х або 3-х місних номерах з усіма зручностями зроблять Ваш відпочинок насправді комфортним та сповненим природної енергії.

Поруч знаходиться кабінет лікаря народної та нетрадиційної медицини, де Ви зможете проконсультуватись або продіагностуватись, а також пройти сеанси мануальної терапії, фармакопунктури, краніосакральної терапії, біоенергоінформотерапії і т.п.