Центр народних та нетрадиційних методів діагностики, лікування та реабілітації

13143, Житомирская обл., Любарський р-н., Гринівці (хутір Карань), вул. Трофімова, 4

Невиліковних хвороб не буває, треба тільки знайти свого лікаря! (Гіппократ)

Як зняти родове прокляття?

 1. Заказати парастас за померлих 12 разів
 2. За живих Сорокоуст в семи церквах

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Парастас - (грец. "клопотання") - послідування великої панахиди по усіх покійних православних християнах, яка відбувається на всенічних бдіннях поминальних субот (служиться увечері в п'ятницю).
Парастас (стояння) - служба за померлих, побудована за типом Утрені.

Добре це зробити в один з родово-кармічних місячних днів: 4, 10, 12, 13, 28. Також добре починати ще в 22, 27 і 30. В дні "зміни мотивів" - дні Гекаты (9, 15, 23 і 29 місячних днів), а також в 19 (день Павука, розмотування кармічних ниток) і 26 (день Жаби, усвідомлення причинно-наслідкових зв'язків) варто починати практику, якщо є упевненість у своїй енергії, у своїх силах. Результат може вийти набагато більше вражаючим, але сам процес може виявитися хворобливим, тривалим, енерговитратним, і побічним ефектом буде безліч життєвих уроків. Так що, якщо хочете цього уникнути, перенесіть початок практики на легші місячні дні.

Виконується практика «З'єднання з Родом» наступним чином:

Рано вранці, на світанку, запалити воскову свічку, поставити її перед собою на відстані півтора метрів. Сісти на коліна обличчям на схід і помолитися. Молитва може бути будь-яка - та, яка згадається в цей момент, або просто звернення до Всевишнього з вдячністю і проханням про благословення.

Уявіть себе великим деревом, у якого дуже міцне коріння. Вони розгалужуються на дві гілки. Одна - материнська гілка Роду, друга батьківська. Біля витоку кожного кореня, стоїть Праотець і Прамати - Хранителі Роду. Гілки коренів - це всі Ваші предки, до сьомого коліна. Відчуйте, що Ви - частина цього роду, і всі члени Вашого Роду, всі Ваші предки - частина Вас. Медитуйте, представляючи себе великим деревом з сильним корінням, відчувайте своє єднання з Родом, - стільки, скільки Вам це необхідно.

Вимовте зі свого серця:

 1. «Я люблю себе» - 3 рази
 2. «Я прощаю себе» - 3 рази
 3. «Мама, пробач мене» - 3 рази
 4. «Я люблю тебе, мамо, і прощаю тебе» - 3 рази
 5. «Батько, прости мене» - 3 рази
 6. «Я люблю тебе, батько, і прощаю тебе» - 3 рази
 7. «Всі предки мого роду, вибачте мене, Хранителі роду по материнській лінії, вибачте мене. Вартові роду по батьківській лінії, вибачте мене.» - 3 рази
 8. «Ми однієї крові. Ви - це Я, Я - це Ви. Я Вас бачу. Я Вас знаю. Я завжди пам'ятаю про Вас. Ви у смерті, Я в житті. Ви в минулому, Я в сьогоденні.»
  - 3 рази.
 9. «Я люблю всіх Вас. Я прощаю всіх Вас. Я виявляю Вам свою повагу. Я виявляю Вам свою відданість. Я молю Бога за всіх нас. Господи, спаси і сохрани мій рід. Господи, примнож мій рід, як зірки на небі, простягни над ним долоню свою, охрани його від проклять, відкрий йому милість свою, Господи. Слава тобі Господи, слава Тобі!» - 3 рази.

Дозвольте свічці догоріти до кінця. Відчуйте, як змінюється Ваша душа.

Іншим способом роботи з кармою Роду є стародавня техніка молитовних вичіток родових проклять і інших негативних впливів - наші предки називали її Парастас

Відмолювання Роду. Практика Парастас.

З давніх часів в монастирях і храмах відмолював живих і мертвих, насичуючи чистими звуковими вібраціями, енергією любові і прощення душі, за які моляться. Чим більше ми залучені в молитву, замовляючи молебні у храмі, тим сильніше і швидше вони діють. І ні з чим не порівнянна за силою наша власна щира і глибока молитва, коли ми пропускаємо очисні вібрації молитви через своє тіло і душу. Одним з найдієвіших способів роботи з кармою Роду є стародавня техніка молитовних вичіток родових проклять і інших негативних впливів, яку наші предки називали Парастас.

Отже, як відмолювати свій рід:

Необхідно скласти список своїх родичів, членів свого прямого роду, враховуючи усіх від першого до сьомого коліна. Брати, сестри, дядьки і тітки в цей список не входять. Записати необхідно такі імена: ви - це перше коліно, ваші батько і мати - це друге коліно, ваші бабусі і дідусі - це третє коліно, ваші прадідусі та прабабусі - це четверте коліно і так далі. Записуйте тих, чиї імена вам відомі. Невідомо ім'я - просто позначайте квадратик на родовому дереві (зручно відзначати чоловіків і жінок роду різними кольорами, наприклад, червоним і синім). Зручніше скласти схему всіх родичів до сьомого коліна.

Склавши родове древо - список всіх своїх предків, починайте читати молитви, по 3 молитви поспіль за кожного члена роду, якого Ви включили в список.

 1. Перша — це 90-й псалом, смислові і звукові вібрації якого допоможуть почистити енергетичну структуру людини.
 2. Друга — 50-й псалом. Вона дуже дієва при захисті біополя і навколишнього простору особистості.
 3. Третя - Символ віри, при якій йде швидке наповнення високочастотної енергією всіх центрів і каналів Душі.

Ці молитви необхідно прочитати за кожного члена вашого роду в певній послідовності:

Починати потрібно з себе. Потім ви читаєте за матір, потім - за батька. Переходячи до третього коліна, читаєте за бабусю і за дідуся по материнській лінії, потім за бабусю і за дідуся по батьківській лінії. Працюючи з четвертим коліном, починаєте читати за прабабусю і за прадідуся - батьків бабусі, потім - за прабабусю і прадідуся - батьків дідуся (це робота з предками по жіночій лінії ).

Точно так само працюєте з предками по чоловічій лінії: спочатку читаєте молитви за прабабусю і прадідуся - батьків бабусі, потім за прабабусю і прадідуся - батьків дідуся. І так далі. Такий порядок пов'язаний з тим, що при русі вглиб по родовому каналу, родова енергія - і наступна по родовому каналу енергія молитов закручується за годинниковою стрілкою (за правилом свердлика, зліва направо). Жіноча частина родового каналу розташовується зліва, а чоловіча - справа.

Отже, ви починаєте читання молитов за себе. Після третьої молитви скажіть слова: «Прошу вибачення у всіх, кому навмистно і ненавмисно принесла зло». Роботу з кожним із предків починайте з таких слів: « Віддаю свій голос за прадіда по материнській лінії раба Божого Терентія» (це формулювання можете змінити, тут працюють не звукові вібрації, як у молитві, а просто Ваш намір помолитися за цього конкретного предка). Потім читаєте молитви, а наприкінці просите прощення за предка у всіх тих, кому він приніс за життя зло. Якщо ім'я вашого предка невідомо, то назвіть просто його статус по вашому роду: наприклад, «батько моєї бабусі по материнській лінії», або інакше —аби Вам було чітко зрозуміло місце цього предка в роду. Втім, коли Ви прямуєте заздалегідь складеному родовому древу, це легко.

Можна молитися вдома, в будь-який зручний час. Можна - в храмі, ставлячи свічки або замовляючи молебні (Сорокоуст або Поминання на рік за упокій когось із предків , чиє ім'я Вам відомо, або, відповідно, за здоров'я за себе і родичів). І неважливо, в даному випадку, чи всі у Вашому роду православні, та й взагалі, вірили вони в Бога чи ні. Адже всі Ваші предки, за яких Ви віддаєте свій голос в цій практиці, всі члени Вашого Рода - це частини Вашої душі. Раз вашій душі близькі саме ці молитви, значить, молячись за них, очищаючи свій Рід, Ви очищаєте свою душу ...

 

Іноді ця практика йде легко і швидко, іноді раптом, на комусь із предків, стопориться - чомусь молитва йде важче, виникають перешкоди, не вистачає часу, і так далі. Значить, саме з цим предком пов'язане виникнення певних негативних програм у Вашому роді, і на зміну цієї програми, на відмолювання, у Вас піде трохи більше часу, ніж на інших членів роду, які не так грішили.

Зрозуміло, що така робота займе багато часу і за один підхід її не виконати. Це може зайняти кілька днів. Але виконана вами робота принесе безцінний результат - ваш рід буде очищений від жорстких, низькочастотних, руйнівних структур. Таким чином вивільняється величезна кількість енергії - тієї самої, що йшла на підтримку звичних родових сценаріїв, які самі по собі вже не працювали, а просто служили своєрідними уроками. Може бути, саме Вам вдасця змінити ті родові програми, які приносили нещастя Вашим предкам і Вам. Ви зможете після цього створити нові, більш радісні сценарії, виявите, що у Вашому житті починають працювати нові, надихаючі програми.

І Ваші діти отримають від Вас у спадщину очищені потоки енергії Роду - щоб вийти на значно вищий рівень розвитку душі і прожити щасливе життя.