Центр народних та нетрадиційних методів діагностики, лікування та реабілітації

13143, Житомирская обл., Любарський р-н., Гринівці (хутір Карань), вул. Трофімова, 4

Невиліковних хвороб не буває, є невиліковні хворі

Очищення приміщення (дому, квартири і т.п. ) від негативного енерго-інформаційного поля

Ритуал проводити в світлу пору дня, щоб нікого не було вдома, не в неділю чи церковне свято.

Очищення приміщення (дому, квартири і т.п. ) від негативного енерго-інформаційного поля

Виломати в лісі три гілочки дерева, зробити з них віник або використати новий віник. Кожну кімнату окремо підмести, намагаючись іти за сходом Сонця, при цьому уявляючи собі, що разом з усім пилом Ви вимітаєте заздрість, смуток, безгрошів'я, всі негативні думки та емоції, що міг ввібрати в себе Ваш дім від гостей чи, приміром, попередніх господарів (все, що заважає Вам відчувати радість життя і бути щасливим та здоровим). Через поріг не перемітайте, і тоді в кожній кімнаті утвориться своя купка сміття. Коли Ви підмели усе приміщення, візьміть картон чи папір і на нього зберіть сміття в тій послідовності в якій замітали. Вкинути все сміття в пакет на сміття і спалити (разом з віником, яким замітали та картоном, на який збирали сміття) або, коли немає можливості спалити, то викинути на смітник чи закопати. Після цього зняти весь одяг, в якому ви були, поставити його прати (тому бажоно підмітати в шкарпетках, а не у взутті, це полегшить Вам прання), прийняти душ, уявляючи, як струмінь води змиває з Вас негативну енергію.

Одягнувши чистий одяг, прочитати «Отче наш». Поставити біля вхідних дверей принесені з церкви свічки(вони мають бути достатньо великі, щоб вистачило на очищення), запальничку, кропило або пучок сушених квітів, найкраще освячених. В мисочку наллити свяченої води, додати, якшо є, енергетизованої. Починаючи за годинниковою стрілкою, обійти все приміщення, покропити святою водою стелю, стіни, підлогу, меблі, кроплячи навхрест, а по кутках, вікнах, дверях повторити по три рази. Міжкімнатні двері освячуємо вийшовши з кімнати, вхідні - зсередини. Так Ви окропите все приміщення, закінчивши там, де почали, утворивши, таким чином, замкнуте коло. Повторити окроплення 9 раз. При потребі воду доливати.

 

Потім запалити свічку, залишити її біля дверей, від неї запалити іншу, з якою Ви обійдете приміщення, перехрещуючи вогнем стелю, підлогу, стіни, меблі. Вікна, двері, вугли, посередині стіни, стелі, підлоги — три рази. Запальничку візьміть з собою на випадок, якщо свічка згасне, щоб запалити її, не перериваючись і не повертаючись. Так само повторити 9 раз. Свічки нехай догорять до кінця.